Ogłoszenia

II Niedziela Adwentu

2018-12-16

II NIEDZIELA ADWENTU (09.12.2018 r.)
1.            Dzisiaj gościmy w naszej parafii braci ze Wspólnoty Cenacolo, którzy opowiedzą nam o swoim życiu i doświadczeniu obecności Boga. Wspólnota założona przez włoską siostrę zakonną Elvirę Petrozzi – wychodzi, naprzeciw zagubionym w różnych uzależnieniach młodym ludziom, szukającym sensu swojego życia. Na każdej Mszy św. chłopcy, mówią świadectwa o tym, jak Pan Bóg zmienił ich życie poprzez Wspólnotę.
2.            Nabożeństwa Roratnie odprawiane są w środę i sobotę o godz. 7.00. Od godz. 6.40 śpiewamy godzinki. Przychodzimy z lampionami.
3.            W poprzednią niedzielę zebraliśmy na tacę 6.420 zł, a ofiary przeznaczone zostaną na prace wykończeniowe w przedszkolu. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
4.            Spotkanie wspólnoty „Odkupieni” w czwartek o godz. 19.00.
5.            Roznosimy opłatki. W związku z tym prosimy osoby, które by chciały pomóc w tym roznoszeniu. W tym tygodniu od dzisiaj, po południu, chcemy dotrzeć do mieszkańców osiedla przy ul. Dylewicza, ul. Piotrowskiego, ul. Warszawska oraz Iganie Stare i Nowe. Ofiary za opłatki przeznaczone są na prace wykończeniowe w przedszkolu. Opłatki możemy nabywać także w zakrystii.
6.            Próba chóru w środę o godz. 18.45 a scholi w sobotę o godz. 9.00.
7.            Na Przedszkole wpłynęła jedna ofiara 100 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
8.            Przed świątynią do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.
9.            Duszpasterstwo Akademickie w Siedlcach zaprasza społeczność akademicką i chętnych na Adwentowe Rekolekcje Akademickie, które odbędą się w dniach od 16 do 18 grudnia, w KAPLICY DUSZPASTERSTWA AKADEMICKIEGO, przy ul. Brzeskiej 37 (stara kaplica parafii Ducha Św.) wg następującego porządku: w niedzielę – 16 grudnia – godz. 20.00,
w poniedziałek i wtorek – 17 i 18 grudnia – godz. 19.00.
10.        Harcerki i Harcerze przed Świętami Bożego Narodzenia przygotowują paczki dla Polaków mieszkających na dawnych Kresach Wschodnich. Możemy pomóc im Przynosząc do wtorku produkty o długim terminie przydatności. Mogą być produkty spożywcze i chemiczne oraz słodycze.

Powrót