Ogłoszenia

XI Niedziela zwykła

2018-06-17

 

XI NIEDZIELA ZWYKŁA (17.06.2018 r.)


 
1.      Po Mszy Świętej zbiórka do puszek na KUL.
 
2.      Nabożeństwa czerwcowe są śpiewane w dni powszednie o godz. 17.40, a w niedziele i święta o godz. 16.40.
 
3.      Chór parafialny oraz schola dziecięca rozpoczynają przerwę wakacyjną. Dziękujemy za zaangażowanie oraz piękny śpiew w niedziele i uroczystości.
 
4.      W sobotę 23 czerwca 2018 r. odbędzie się pielgrzymka mężczyzn Oblężenie Jasnej Góry. Klub Ojca w Siedlcach organizuje autokar na ten wyjazd. Szczegółowe informacje na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 
5.      W sobotę 23 czerwca w siedleckim amfiteatrze odbędzie się kolejny koncert muzyki chrześcijańskiej - Wieczór Chwały. Tym ram koncert wybrzmi pod hasłem - Mój Tata, mój Bohater. Początek o 18.00. Koncert organizuje siedlecka Wspólnota Jednego Ducha
 
6.      W następną niedzielę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Dzień imienin ks. Jana Arseniuka i ks. Jana Ornata. Pamiętajmy o dostojnych solenizantach w naszej modlitwie. Niech będzie ona wyrazem naszej wdzięczności za Ich kapłańską posługę w naszej parafii.
 
7.      Oddział Rejonowy PCK w Siedlcach serdecznie zaprasza na Dzień Krwiodawstwa - XV Festyn „Krew dla miasta i powiatu Siedlce”, który odbędzie się 24 czerwca 2018 r. w Siedleckim Amfiteatrze. Tego dnia można będzie oddać krew w ambulansie Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz wykonać bezpłatne badania lekarskie. W programie także wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, pokazy udzielania pierwszej pomocy, sprzętu ratowniczego, stoiska Mazowieckiego Dnia Zdrowia. Przed kościołami zostanie przeprowadzona zbiórka na cele statutowe PCK.
 
8.      W niedzielę za tydzień podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 promocja nowych ministrantów oraz wręczenie nagrody dla najlepszego ministranta. Spotkanie wszystkich kandydatów na ministrantów wraz z rodzicami w czwartek po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 
9.       Przed świątynią do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury. Na stoliku są obrazki, książki o Słudze Bożym Biskupie Ignacym Świrskim oraz Wiadomości Parafialne.

Powrót