Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocy

2018-05-06

VI NIEDZIELA WIELKANOCY

1.            Dzisiaj gościmy w naszej parafii ks. Michała Dziedzica. Podzieli się swoim doświadczeniem misyjnym i po Mszy zbierze ofiary do puszki.

2.            Od 1 maja rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. W niedziele i święta będą śpiewane o godz. 16.30, natomiast w dni powszednie o godz. 17.30.

3.            Dzisiaj wypada I niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu na sumie. Taca przeznaczona jest na prace przy budowie Przedszkola. Dziękujemy za zrozumienie i za ofiary.

4.            We wtorek będziemy przeżywali Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika – głównego Patrona Polski. Zapraszamy na wspólną modlitwę.

5.             Próba scholi w czwartek o godz. 19.20 oraz w sobotę o godz. 9.00. Natomiast próba chóru w środę o godz. 18.45.

6.            W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Różaniec Fatimski o godz. 17.00 i Nabożeństwo Majowe.

7.            Spotkania z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii św. we wtorek i czwartek o godz. 18.45. Obecność obowiązkowa.

8.            Przed świątynią do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury. Można też nabyć obrazki z osobą i modlitwą Sługi Bożego Biskupa Ignacego Świrskiego a także książki w cenie 2 zł.

 
 

Powrót