Ogłoszenia

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

2018-04-01

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
 
1.      Serdecznie dziękujemy za piękne, przeżywanie we wspólnocie parafialnej Triduum Paschalnego i życzymy głębokich przeżyć wielkanocnych we wspólnotach rodzinnych. Zapraszamy w Oktawie Wielkanocy na wspólną modlitwę o godz. 18.00, aż do Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Codziennie wieczorem Nowenna do Bożego Miłosierdzia.
 
2.      Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przygotowywali Grób Pański i Ciemnicę wraz z księdzem Łukaszem i ks. Tomaszem. A także ks. Łukaszowi za przygotowanie asysty na uroczyste celebracje nabożeństw. Dziękujemy także chórowi i scholce za piękny śpiew w czasie Uroczystości Paschalnych i Służbie Liturgicznej oraz czytającym.
 
3.      Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do Grobu. Niech dobry Bóg stokrotnie wynagrodzi.
 
4.      Dzisiaj jeszcze Msze św. o godz. 10.00, 11.30, 13.00 i 17.00. Dzisiaj I niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu po sumie i taca przeznaczona jest na budowę Przedszkola. Dziękujemy za zrozumienie i za złożone ofiary.
 
5.       Jutro dzień Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Modlimy się w intencji pracujących i uczących na tej uczelni, oraz ofiary składane na tacę przeznaczone są do dyspozycji Rektora tej uczelni, oraz na uczelnie katolickie w naszej diecezji. Msze jak w każdą niedzielę.
 
6.      W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. wotywne w czwartek i piątek i sobotę o godz. 18.00. Różaniec zmiankowy w sobotę po Mszy św. i spotkanie świąteczne KŻR na salce. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się od godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego. Spowiedź od godz. 17.30.
 
7.      W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 
8.      W piątek wypada 5 rocznica święceń biskupich Ks. Biskupa Piotra Sawczuka i modlimy się w Jego intencji.
 
9.      Akademia Rodzinna Diecezji Siedleckiej organizuje spotkanie z Jackiem Pulikowskim 8 kwietnia o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sztuki. Zapraszamy chętnych.
 
10.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia i taca przeznaczona jest na Caritas diecezjalną.
 
11.Przed świątynią do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.

Powrót