Ogłoszenia

V Niedziela Wielkiego Postu

2018-03-18

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
 
1.            Nabożeństwa Drogi Krzyżowej są sprawowane w każdy piątek o godz. 17.00, natomiast Gorzkie Żale w niedziele, o godz. 7.40 i o godz. 16.30 przed Mszą Św. W niedzielę na Mszy Świętej o godz. 17.00 homilii już nie będzie.
 
2.            Próba scholi w czwartek o godz. 19.20 i w sobotę o godz. 9.00. A spotkanie chóru we wtorek o godz. 18.45. Zapraszamy chętnych.
 
3.            Spotkanie wspólnoty „Odkupieni” w czwartek o godz. 19.00. zapraszamy chętnych.
 
4.            Spotkanie kandydatów i ministrantów w piątek o godz. 18.45.
 
5.            Ostatnia Katecheza Chrzcielna odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00. Zapraszamy chętnych.
 
6.            Dzisiaj scholanki będą rozprowadzały ozdoby wielkanocne przed kościołem.
 
7.            Ekstremalna Droga Krzyżowa odbędzie się 23 marca 2018 r. Rozpoczniemy Mszą Św. o godz. 20.30. Serdecznie zapraszamy. Zapisy drogą internetową.
 
8.            Duszpasterstwo Akademickie w Siedlcach zaprasza społeczność akademicką i chętnych na Wielkopostne Rekolekcje Akademickie, które odbędą się w dniach od 18 do 20 marca, w KAPLICY DUSZPASTERSTWA AKADEMICKIEGO, przy ul. Brzeskiej 37.
 
9.            W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. dr Mateusz Czubak.
 
10.       Na budowę Przedszkola wpłynęła jedna ofiara 100 zł. Natomiast na kwiaty do Grobu Pańskiego wpłynęła jedna ofiara 200 zł z KŻR z Igań Starych M.B. Nieustającej Pomocy i jedna 100 zł z KŻR M.B Fatimskiej. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
 
11.       Bóg zapłać tym, którzy przynieśli żywność i środki czystości do „Kosza dobroci”. Można je składać jeszcze do Wielkiego Tygodnia. W formie paczek ofiarowane produkty trafią do potrzebujących rodzin z naszej parafii. Może to być jałmużna wielkopostna.
 
12.       Przed kościołem można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.
 
13.       Są w tym tygodniu wolne intencje Mszy świętych. Zachęcamy do ich zamawiania w intencji żyjących i zmarłych. Osoby, które rezerwują Msze św. prosimy o podawanie intencji przynajmniej tydzień wcześniej.


14.       Zapowiedzi przedmałżeńskie:
 
a) Grzegorz Stańczuk, kawaler ze Starych Igań, par. tutejszej i Katarzyna Ślarzyńska, panna po rozwodzie cywilnym z par. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Dębe Wielkim (zapowiedz II)
 
b) Przemysław Piwowarczyk, kawaler, zam. ul. Geodetów, par. św. Stanisława w Siedlcach i Krystyna Nowak, panna zam. ul. Daszyńskiego, parafia tutejsza (zapowiedź II)
 
c) Daniel Nowakowski, kawaler zam. ul. Warszawska, par. tutejsza i Patrycja Dobrolińska, zam. Ciciborze Dużym, par. Bł. Honorata Koźmińskiego w Białej Podlaskiej (zapowiedz II)
 
d) Piotr Marek Mikołajczyk, kawaler z par. św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych i Ewelina Pacholak, panna z ul. Warszawskiej, par. tutejsza (zapowiedz I)
 
 
 
 

Powrót