Ogłoszenia

II Niedziela Adwentu

2017-12-10

II NIEDZIELA ADWENTU
 
1.      Nabożeństwa Roratnie odprawiane są w środę i sobotę na godz. 7.00. Od godz. 6.40 śpiewamy godzinki. Zapraszamy. Dzieci otrzymują specjalne obrazki. Przychodzimy z lampionami.
 
2.      W poprzednią niedzielę zebraliśmy na tacę 7.065. Ofiary przeznaczone są na prace związane z budowaniem przedszkola. Dziękujemy za zrozumienie i ofiary.
 
3.      Spotkanie oazowe w środę o godz. 17.45. Zapraszamy chętnych.
 
4.      Spotkanie scholki w czwartek o godz. 19.20.
 
5.      Spotkanie wspólnoty „Odkupieni” w czwartek o godz. 19.00.
 
6.      Zbiórka ministrantów w piątek o godz. 18.45.
 
7.      Dzisiaj pomagamy Kościołowi na Wschodzie, zbierając ofiary do puszek.
 
8.      Rekolekcje Adwentowe rozpoczniemy w przyszłą niedzielę i potrwają do wtorku. Słowo Boże wygłosi ks. Tomasz Wakuła – kapelan szpitala.
 
9.      W tym tygodniu rozniesiemy opłatki do Igań Starych i Nowych, ul. Daszyńskiego (strona parzysta i zaległe bloki po stronie nieparzystej), od Piotrowskiego do Dylewicza. W związku z tym prosimy osoby, które by chciały pomóc w tym roznoszeniu. Ofiary za opłatki przeznaczone są na prace związane z budową przedszkola. Opłatki możemy nabywać także w zakrystii i przed kościołem.
 
10.W ostatnim tygodniu wpłynęły ofiary na budowę przedszkola. Jedna 200 zł i jedna 200 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
 
11.Przed kościołem można nabyć prasę katolicką, świece adwentowe i książki po 5 zł.. Ofiary za świece przeznaczone są na Caritas.Powrót