Ogłoszenia

XXVI Niedziela zwykła

2017-10-01

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
 
1.      Dzisiaj wypada I Niedziela miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu po sumie i taca przeznaczona jest na bramę wjazdową na plac parafialny. Dziękujemy za zrozumienie i złożone ofiary.
 
2.      Od dzisiaj rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.15, natomiast w niedziele i święta o godz. 16.15. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, które otrzymają okolicznościowe obrazki.
 
3.      Próba chóru w środę o godz. 18.45. Natomiast próba scholi w czwartek o godz. 19.00 i w sobotę o godz. 9.00. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 
4.      W czwartek w naszej parafii będziemy gościli wszystkich kleryków z Seminarium. Będziemy modlili się na różańcu i w czasie Mszy św. o powołania kapłańskie i zakonne. Jest to także wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Zapraszamy na wspólną modlitwę
 
5.      W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na Caritas diecezjalną i ofiary do puszek na poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Meksyku.
 

 

6.      W piątek będziemy obchodzili rocznicę beatyfikacji Męczenników z Pratulina. Jest to także I piątek miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Spowiedź od godz. 17. 15. i Msza św. wotywna o godz. 18.00.

 

 

 

7.      Spotkanie rodziców dzieci Pierwszo komunijnych w piątek o godz. 18.45. Obecność obowiązkowa.
 
8.      W I sobotę miesiąca wypada wspomnienie NMP Różańcowej. Odwiedzimy chorych od godz. 10.00. Różaniec zmianowy o godz. 17.00, Msza św. wotywna o godz. 18.00 i spotkanie KŻR w Domu Parafialnym po Mszy św.
 
9.      7 października (sobota) organizujemy wyjazd na granicę, do Pratulina, aby wesprzeć modlących się na różańcu za Polskę i cały świat. Zapisy w zakrystii.
 
10.Na prace przy budowie przedszkola wpłynęła jedna ofiara 100 zł. Za co serdecznie dziękujemy
 
11. Przed świątynią do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.

Powrót