Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocy

2017-05-02

III NIEDZIELA WIELKANOCY
 
1.            Kończymy Tydzień Miłosierdzia i wspieramy najuboższych. W związku z tym w dzisiaj dzieci przynoszą puszki z jałmużną wielkopostną na Mszę św. o godz. 10.00. Taca przeznaczona jest na Caritas diecezjalną.
 
2.            Spotkanie wspólnoty „Odkupieni” w czwartek o godz. 19.00.
 
3.            Dzisiaj zbieramy podpisy w obronie sumienia i obronie dobrego imienia prof. Bogdana Chazana, któremu radykalne działaczki feministycznę chcą odebrać prawo do wykonywania zawodu.

 

4.            Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny

 

 
5.            Od 1 maja rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. W niedziele i święta będą śpiewane o godz. 16.30, natomiast w dni powszednie o godz. 17.30.
 
6.            We wtorek 3 maja będziemy przeżywali uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 17.00. Zapraszamy na wspólną modlitwę. Nabożeństwo Majowe o godz. 16.30.
 
7.            W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Msze św. wotywne w czwartek i piątek i sobotę o godz. 18.00. Różaniec zmiankowy w sobotę o godz. 17.15 i spotkanie na salce po Mszy św. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Spowiedź od godz. 17.30. W sobotę odwiedzimy chorych od godz. 10.00.
 
8.            Za tydzień wypada I niedziela miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu na sumie. Taca przeznaczona jest na prace wykończeniowe w Domu Parafialnym. Dziękujemy za zrozumienie i za ofiary.
 
9.            W przyszłą niedzielę wypada także Diecezjalny Dzień Rodziny. Zapraszamy na uroczystą Eucharystię do Parczewa.
 
10.        Przed świątynią do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.

Powrót