Ogłoszenia

IV Niedziela Wielkiego Postu

2017-03-26

 

                                          IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

 

 

1.           Nabożeństwa Drogi Krzyżowej są sprawowane w każdy piątek o godz. 17.00, natomiast Gorzkie Żale w niedziele, o godz. 7.40 i o godz. 16.30 przed Mszą Św. W niedzielę na Mszy Świętej o godz. 17.00 homilii już nie będzie.
 
2.           W czwartek zapraszamy chętnych, którzy chcą wstąpić do wspólnoty „Odkupieni” na godz. 19.00.
 
3.           Także w czwartek o godz. 19.00 próba scholki dziecięcej, a w sobotę o godz. 9.00.
 
4.           Spotkanie z kandydatami na ministrantów w piątek o godz. 18.45.
 
5.           W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca. Msza św. wotywna o godz. 18.00. Różaniec zmiankowy o godz. 17.15 i spotkanie na salce po Mszy św. Chorych odwiedzimy w środę po rekolekcjach.
 
6.           Katechezy dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Małżeństwa odbędą się jeszcze 27 i 28 marca o godz. 18.50. Zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w tych katechezach.
 
7.           Bractwo św. Judy Tadeusza zaprasza na kolejne spotkanie w ramach przygotowania do Jubileuszu 200-lecia Diecezji. Odbędzie się ono w czwartek, 30 marca br. o godz. 19.00, w auli I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach (ul. Bpa Świrskiego 54). Wykład pt.: „Geneza powstania Diecezji Janowskiej czyli Podlaskiej” wygłosi ks. prałat Bernard Błoński.
 
8.           Rekolekcje w naszej parafii rozpoczniemy Niedzielą Palmową i potrwają do wtorku. Wygłosi je ks. dr Łukasz Kątny z diecezji Pelplińskiej.
 
9.           Na prace wykończeniowe w Budynku Parafialnym wpłynęła jedna ofiara 100 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać. Na kwiaty do Grobu Pańskiego wpłynęły 2 ofiary po 50 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać. Na kwiaty możemy składać ofiary do skarbonki przy wejściu do świątyni. Niech to będzie też nasza wielkopostna jałmużna.
 
10.       Przed kościołem są do nabycia baranki wielkanocne po 5 zł. i książki o męczennikach z Pratulina. Jest to cegiełka na parafię. Jest do nabycia także prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.

Powrót