Ogłoszenia

XVII Niedziela zwykła - C

2016-10-02

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
 
1.      Dzisiaj wypada I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po sumie i taca przeznaczona jest na prace wykończeniowe w budynku parafialnym. Dziękujemy za ofiary i zrozumienie.
 
2.      Spotkanie zapoznawcze z młodzieżą gimnazjalną z klas drugich i trzecich, chcącą przystąpić do Sakramentu Bierzmowania i ich rodzicami odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00.
 
3.      Zbiórka ministrantów w czwartek o godz. 18.40. Zapraszamy także wszystkich chętnych, którzy by chcieli służyć przy ołtarzu.
 
4.      W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 18.00. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień.
 
5.      Spotkanie z rodzicami dzieci klas trzecich przed I Komunią św. w piątek o godz. 18.40. A o godz. 19.30 różaniec dla wszystkich, odmawiany przez grupę mężczyzn „Cristeros”.
 
6.      Za tydzień taca przeznaczona jest na Caritas, a także jest to Dzień Papieski i zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 
7.      6 października organizowana jest pielgrzymka do Pratulina na 20 rocznicę beatyfikacji Męczenników z Pratulina i modlimy się w parafii w intencji dziękczynnej za Beatyfikację. Natomiast 8 października organizujemy pielgrzymkę do Leśnej Podlaskiej i 15 października do Częstochowy. Chętnych zapraszamy do zakrystii.
 
8.      Z dniem 1 października rozpoczęliśmy Nabożeństwa Różańcowe, które są odprawiane w dni powszednie o godz. 17.15, natomiast w niedziele i święta o godz. 16.15. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, które otrzymają okolicznościowe obrazki.
 
9.      Po każdej Mszy św. o godz. 10.00 dzieci będą otrzymywały błogosławieństwo. Zapraszamy jak najwięcej dzieci.
 
10.Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 zostanie rozstrzygnięty konkurs plastyczny, którego tematem było „Boże miłosierdzie w moim życiu”.
 
11.Wpłynęły indywidualne ofiary na prace wykończeniowe w Budynku Parafialnym. Dwie po 100 zł. Za co składamy serdeczne Bóg zapłać.
 
12. Przed świątynią do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.

Powrót