Ogłoszenia

XXV Niedziela zwykła - C

2016-09-18

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
 
1.      Dzisiaj odbędzie się spotkanie Duszpasterstwa Prawników, o godz. 17.00 w Domu Księży przy ul. Kościuszki 10. Zapraszamy chętnych. Duszpasterstwo Prawników organizuje także Pielgrzymkę autokarową Na Jasną Górę w dniu 1 października. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 
2.      W dniu dzisiejszym, po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w czasie trzęsienia ziemi we Włoszech.
 
3.      Zbiórka ministrantów w czwartek o godz. 18.40. Zapraszamy także wszystkich chętnych, którzy by chcieli służyć przy ołtarzu.
 
4.      Wpłynęły indywidualne ofiary na prace wykończeniowe w Budynku Parafialnym. Jedna 100 zł i jedna 50 zł. Za co składamy serdeczne Bóg zapłać.
 
5.      Przed świątynią do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.
 
6.      Ogłaszamy konkurs plastyczny , związany z mijającym Rokiem Miłosierdzia. Temat " Boże Miłosierdzie w moim życiu"
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni bez wyjątków. Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy również wszystkie osoby które terytorialnie należą do innych parafii ale sercem i duchem są z nami .Prace będą oceniane w czterech grupach wiekowych ;
-dzieci z przedszkoli i klas "0", ze szkół podstawowych, młodzież z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych, oraz 18 +.
Praca może być wykonana techniką dowolną , jednak wymiary pracy nie mogą przekraczać 1m /1m . Praca musi być podpisana z tyłu ;
- imię i nazwisko , szkoła i klasa lub 18 +, ewentualnie adres lub numer telefonu żeby móc się skontaktować ze zwycięzcą.
Prace należy przynosić do kancelarii parafialnej do 30 września 2016 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2 października 2016r, po mszy o godzinie 10.00.

 

Powrót