Ogłoszenia

XXVI Niedziela zwykła - C

2016-09-25

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
 
1.            W tym tygodniu wypada I sobota i I niedziela miesiąca. W sobotę Msza św. wotywna o godz. 7.00 i różaniec wynagradzający. Chorych odwiedzimy od godz. 10.00. W pierwszą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu po sumie i taca przeznaczona jest na prace wykończeniowe w budynku parafialnym. Dziękujemy za zrozumienie.
 
2.            Spotkanie zapoznawcze z młodzieżą gimnazjalną z klas drugich i trzecich, chcącą przystąpić do Sakramentu Bierzmowania i ich rodzicami odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
 
3.            Zbiórka ministrantów w czwartek o godz. 18.40. Zapraszamy także wszystkich chętnych, którzy by chcieli służyć przy ołtarzu.
 
4.            Z dniem 1 października rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.15, natomiast w niedziele i święta o godz. 16.15. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, które otrzymają okolicznościowe obrazki.
 
5.            Po każdej Mszy św. o godz. 10.00 dzieci będą otrzymywały błogosławieństwo. Zapraszamy jak najwięcej dzieci.
 
6.            Jeżeli ktoś poszukuje formacji w Kościele Domowym to zapraszamy do zakrystii, aby zorientować się ile małżeństw jest chętnych.
 
7.            W przyszłą niedzielę organizujemy Pielgrzymkę Mężczyzn do Pratulina. Zapisy w zakrystii.
 
8.            Wpłynęły indywidualne ofiary na prace wykończeniowe w Budynku Parafialnym. Dwie po 100 zł. Za co składamy serdeczne Bóg zapłać.
 
9.            Przed świątynią do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.
 
10.       Ogłaszamy konkurs plastyczny , związany z mijającym Rokiem Miłosierdzia. Temat " Boże Miłosierdzie w moim życiu"
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni bez wyjątków. Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy również wszystkie osoby które terytorialnie należą do innych parafii ale sercem i duchem są z nami .
Prace będą oceniane w czterech grupach wiekowych ;
-dzieci z przedszkoli i klas "0",
ze szkół podstawowych,
młodzież z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych,
oraz 18 +.
Praca może być wykonana techniką dowolną , jednak wymiary pracy nie mogą przekraczać 1m /1m . Praca musi być podpisana z tyłu ;
- imię i nazwisko , szkoła i klasa lub 18 +, ewentualnie adres lub numer telefonu żeby móc się skontaktować ze zwycięzcą.
Prace należy przynosić do kancelarii parafialnej do 30 września 2016 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2 października 2016r, po mszy o godzinie 10.00.

 
 

Powrót