Ogłoszenia

IX Niedziela zwykła

2016-06-02

 
IX NIEDZIELA ZWYKŁA
 
1.       Dzisiaj poświecenie pól w Iganiach Starych o godz. 14.00
 
2.      W piątek przypada uroczystość NSP Jezusa, a sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to także I piątek miesiąca i adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień i spowiedź od 17.30. Natomiast w I sobotę Msza św. wotywna o godz. 7.00 i różaniec wynagradzający. Chorych odwiedzimy od godz. 10.00.
 
3.      W przyszłą niedzielę przypada IX Dzień Dziękczynienia połączony ze zbiórką ofiar do puszek na świątynię Opatrzności w Warszawie. Jest to także I niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po sumie i ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na spłacenie ławek. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie.
 
4.      W przyszłą niedzielę rocznica I Komunii Św. o godz. 10.00. Próby dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 18.45. Sprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10.00.
 
5.      Od 1 czerwca zapraszamy na Nabożeństwa Czerwcowe, które będziemy śpiewali w dni powszednie o godz. 17.40, a w niedziele i święta o godz. 16.40. Zachęcamy do udziału.
 
6.      Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza na rekolekcje połączone z wypoczynkiem w miejscowości Małe Ciche koło Zakopanego. Termin: 1 – 9 lipca i 6 – 12 sierpnia. Są to rekolekcje dla rodzin z dziećmi, dla dorosłych, studentów i młodzieży. Informacje w zakrystii.
 
7.      Wpłynęły indywidualne ofiary na ławki. Jedna 100 zł. i jedna 50 zł. Za co składamy serdeczne Bóg zapłać.
 
8.      Przed świątynią do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.

 
 
 

Powrót