Ogłoszenia

Niedziela Zmartwychwstanie Pańskiego

2015-04-05

 
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1.            Serdecznie dziękujemy za piękne, przeżywanie we wspólnocie parafialnej Triduum Paschalnego i życzymy głębokich przeżyć wielkanocnych we wspólnotach rodzinnych. Zapraszamy w Oktawie Wielkanocy na wspólną modlitwę o godz. 18.00, aż do Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Codziennie wieczorem Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

2.            Dzisiaj jeszcze wspólne Nieszpory, o godz. 16.30, kończące obchód Triduum Paschalnego. Serdecznie zapraszamy.

3.            Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przygotowywali Grób Pański i Ciemnicę wraz z księdzem Arturem. A także ks. Arturowi za przygotowanie asysty na uroczyste celebracje nabożeństw. Dziękujemy także chórowi za piękny śpiew w czasie Uroczystości Paschalnych i Służbie Liturgicznej.

4.            Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy za ofiary złożone na kwiaty do Grobu. Niech dobry Bóg stokrotnie wynagrodzi.

5.            Dzisiaj jeszcze Msze św. o godz. 10.00, 12.00 i 17.00. Natomiast jutro dzień Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Modlimy się w intencji pracujących i uczących na tej uczelni, oraz ofiary składane na tacę przeznaczone są do dyspozycji Rektora tej uczelni, oraz na uczelnie katolickie w naszej diecezji.

6.            Dzisiaj wypada I niedziela miesiąca, ofiary składane na tace przeznaczone są na prace wykończeniowe w Budynku Parafialnym. Dziękujemy za zrozumienie.

7.            W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień i spotkanie dla rodziców dzieci klas II o godz. 18.45.

8.            W sobotę różaniec wynagradzający po Mszy Św. o godz. 7.00.

9.            W piątek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

10.        Wpłynęły indywidualne ofiary na prace wykończeniowe do Budynku Parafialnego. Jedna 100 zł i jedna 50 zł. Za co składamy serdeczne Bóg zapłać.

11.        Przed świątynią do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.

Powrót