Ogłoszenia

Niedziela Miłosierdzia Bożego

2014-04-27

II NIEDZIELA WIELKANOCNA –
NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
 
1.      Dzisiaj dziękujemy Panu Bogu za dar Kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXII. Serdecznie zapraszamy Siedlczan na wspólne dziękczynienie za tę Kanonizację papieży. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

2.      Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Miłosierdzia. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na Caritas.

3.      Sanktuarium p.w. Św. Józefa w Siedlcach w dniu 1 maja obchodzi doroczny odpust ku czci swego Patrona oraz rocznicę konsekracji kościoła parafialnego. Z tej racji o godz. 11.00. będzie celebrowana Suma. Zakończona procesją Eucharystyczną, a po niej zespół Spirituals Singers Band wykona koncert – Misterium p.t. „Santo Subito – Litania do Polskich Świętych”.

4.      W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa wotywne w czwartek i piątek o godz. 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek przez cały dzień. Chorych odwiedzimy za tydzień w sobotę, 10 maja, od godz. 10.00.

5.      W sobotę Uroczystość NMP – Królowej Polski. Msze święte jak w niedziele o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00. Po Mszy św. o godz. 8.00 różaniec wynagradzający.

6.      Dzisiaj i za tydzień spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania po Mszy świętej po godz. 17.00.

7.      Za tydzień wypada I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po sumie i taca przeznaczona jest na okna do Budynku Parafialnego i na zieleń. Dziękujemy za zrozumienie.

8.      Od 1 maja będą sprawowane Nabożeństwa Majowe: codziennie o godz. 17.30, natomiast w niedziele i święta o godz. 16.30.

9.      Dziękujemy Panu Grelukowi – artyście Siedleckiemu i rodzinie z naszej parafii za ufundowanie obrazu Chrystusa Miłosiernego – ręcznie malowanego do naszej świątyni. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

10.Wpłynęły indywidualne ofiary na okna do Budynku Parafialnego i na zieleń. Jedna 200 zł i jedna po 100 zł i dwie po 50 zł. Za co składamy serdeczne Bóg zapłać.

Powrót